کمک حافظه حقوق جزای عمومی (شادی عظیم زاده) با آخرین اصلاحات

شادی عظیم زاده

از {{model.count}}
93,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مشاهده بخشی از کتاب
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

از ویژگی های کتاب های کمک حافظه می توان به موارد زیر اشاره کرد:- خلاصه کافی و مفید از دروس؛- طرح مبحث حقوقی به ترتیب مواد قانونی و سر فصل های قانون و سرفصل های آموزشی دانشگاه؛- توصیف مباحث درسی در قالب نمودار که به فهم و تثبیت آن کمک شایانی می کند؛- مقایسه و ترسیم مباحث در قالب جداول گوناگون جهت شناسایی ویژگی های هر کدام از مباحث درسی؛- بیانی سلیس و روان و آوردن مثال به فراخور اهمیت مباحث حقوقی؛- بعضاً طرح مباحث کاربردی و حل مسائل حقوقی واقعی؛- بررسی قوانین خاص مورد توجه طراحان سوالات آزمون های حقوقی؛- ذکر مواد قانونی مرتبط با هر مبحث در ابتدای آن؛- ذکر یا ارجاع و اشاره به مواد قاونی مرتبط در سایر قوانین و مقررات حاکم.در  این کتاب نویسنده به شکلی نوین به طرح مباحث حقوق جزای عمومی پرداخته است  که داوطلبین را تا حدود زیادی از مطالعه دیگر منابع بی نیاز و غنی می سازد.قانون کاهش مجازات حبس تعزیری مصوب ۱۳۹۹،  تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تعدیل جزاهای نقدی مصوب ۱۳۹۹ و الحاق دو  ماده ۴۹۹ و ۵۰۰ (هر دو مکرر) به قانون تعزیرات مصوب ۱۳۷۵ در سال ۱۳۹۹دراین ویرایش اعمال گردیده است.

محصولات مرتبط

  • این  کتاب در پنج فصل مطابق با سرفصلهای مصوب وزارت علوم در درس حقوق جزای  عمومی ۱و ۲ و ۳ گردآوری شده است.کلیه مباحث گردآوری شده مطابق با سه منبع  اصلی درس حقوق جزای عمومی که به عنوان منبع امتحانی معرفی می شوند، تنظیم شده است.
  • آموزش  مطالب در قالب نمودارها و الگوهای تصویری توأم با بیان نکات برجسته توضیحی  و یا بیان آرای وحدت رویه و نظریه‌های مشورتی مربوطه ارائه شده است.
  • در  هر مبحث نکاتی برگرفته از پرسشهای مربوط به آزمونهای کارشناسی ارشد،  وکالت، مرکز وکلای قوه قضاییه، قضاوت و سردفتری اسناد رسمی از سالهای اخیر  درج شده‌اند تا توجه خواننده را به نکات حائز اهمیت مطروحه در آزمونها جلب  نمایند.
  • در آخرین  ویراست این مجموعه کلیه نظریه‌های مشورتی اداره حقوقی قوه فضاییه و آرای  وحدت رویه دیوانعالی کشور که از تاریخ تصویب قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ تا  سال جاری ارائه شده‌اند در این کتاب به‌صورت مباحث چالشی مورد اشاره و بحث  قرار گرفته‌اند.
  • با  تصویب مقررات جدیدی از جمله قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب ۱۳۹۲  اصلاحی ۱۳۹۴، قانون جرم سیاسی مصوب ۱۳۹۵، قانون مبارزه با تأمین مالی  تروریسم مصوب ۱۳۹۴ اصلاحی ۱۳۹۷، قانون صدور چک مصوب ۱۳۸۲ اصلاحی ۱۴۰۰،  قانون مبارزه با پولشویی مصوب ۱۳۸۶ اصلاحی ۱۳۹۷، قانون کاهش مجازات حبس  تعزیری مصوب ۱۳۹۹، تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تعدیل جزاهای نقدی مصوب  ۱۳۹۹ و الحاق دو ماده ۴۹۹ و ۵۰۰ (هر دو مکرر) به قانون تعزیرات مصوب ۱۳۷۵  در سال ۱۳۹۹، این تلاش صورت گرفته تا ضمن آموزش نموداری محتوای کلیه مقررات  مذکور، چالش‌های عمده و حائز اهمیت این قوانین نیز مورد بررسی قرار گیرند.
موضوع
حقوق جزا(عمومی)
نویسنده
شادی عظیم زاده
ناشر
دوراندیشان
نوع نگارش
موضوعی، نموداری
تعداد صفحات
300صفحه
سال چاپ
1400
نوبت چاپ
37
ویراست
هفتم
نوع جلد
شومیز
قطع
وزیری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...